Współpraca z klientami biznesowymi w kancelarii adwokackiej Iwony Cebo – Kubiczek

Kategoria:

Opis

Tryb współpracy z klientami biznesowymi w kancelarii adwokackiej Iwony Cebo – Kubiczek ukazuje niemały poziom profesjonalizmu wskazanej adwokat. Reguły są dla zainteresowanych od pierwszej konsultacji przejrzyste. Podmioty gospodarcze mogą korzystać z bieżącej obsługi prawnej. Obejmie ona: sporządzanie umów oraz opinii prawnych, opracowanie wszystkich reguł sprzedaży lub o oferowaniu usług, poradnictwo z obrębu prawa pracy, sporządzanie kontraktów menadżerskich, projekty umów o zakazie konkurencji, opracowywanie regulaminów pracowniczych i regulaminów dotyczących wynagrodzenia, sporządzanie aktów wewnętrznych w firmie, prowadzenie negocjacji z klientami biznesowymi oraz reprezentację w sądzie.

Znana adwokat dąbrowa górnicza ma w tym zakresie niemałe doświadczenie oraz ciągle odnawia swoją wiedzę w obrębie obowiązujących zapisów prawa. Z tego względu jej usługa poszerzona jest o prawo handlowe, w obrębie: zakładania spółek, przekształceń oraz likwidowania spółek, odpowiedzialności cywilna i karnej członków zarządu, rady nadzorczej, komisji rewizyjnej, wystosowania aktów wewnętrznych, opracowania i opiniowania umów. Klienci mogą również oczekiwać na wsparcie w obrębie prawa upadłościowego i naprawczego.

Firmy zdecydowani są na pomoc Iwony Cebo – Kubiczek w sprawach z prawa administracyjnego oraz podatkowego. Jej kancelaria gwarantuje w tym wypadku: reprezentację przed organami administracji państwowej oraz samorządowej, uzyskanie decyzji administracyjnych, wykonywanie odwołań od różnych ustaleń administracji, reprezentację przed wojewódzkimi sądami administracyjnymi oraz przed Naczelnym Sądem Administracyjnym, sporządzenie odwołania od postanowień urzędów skarbowych, wsparcie prawne w sprawach z zakresu ordynacji podatkowej, pomoc prawną w sprawach z zakresu gospodarki nieruchomościami oraz pomoc w sprawach odwołujących się do zwrotu przymusowego pozbawienia własności nieruchomości. Celem nawiązania współpracy warto zapisać się na pierwsze spotkanie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Współpraca z klientami biznesowymi w kancelarii adwokackiej Iwony Cebo – Kubiczek”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *