Lublin Development – deweloper z trzydziestoletnim dorobkiem

Kategoria:

Opis

Lublin Development to lubelski deweloper z 30letnim dorobkiem. Dlatego na rynku w województwie lubelskim jest rozpoznawalny oraz ceniony. Zwłaszcza za prestiżowe realizacje. Realizowane projekty do jakich zaliczają się deweloper lublin wyróżniają się równocześnie idealną jakością, funkcjonalnością, ale też designem.

Za perfekcyjną realizację zleceń odpowiada doświadczona kadra. Na witrynie internetowej firmy publikowane są ważne dane kontaktowe, dzięki czemu natychmiastowo można kontaktować się z pracownikami w takim miejscu. Scharakteryzowane są także wykonane dotychczas inwestycje wraz ze zdjęciami. To zachęca do obeznania się z aktualną propozycją, bo można zauważyć że portfolio wskazanego dewelopera jest imponujące. Osiedle nad Zalewem to jedyna inwestycja we wskazanej lokalizacji, proponująca aż sto trzydzieści mieszkań o powierzchni od czterdziestu metrów kwadratowych. Tak ogromny wachlarz propozycji, w cenie niższej niż dwieście tysięcy złotych zachęca do zakupu.

Osiedle nad Zalewem składa się z czterech pięciokondygnacyjnych obiektów, jakich realizacja podzielona jest na cztery etapy. W każdym z etapów buduje się jeden blok. Dostępne budynki uposażone są w windy, a osiedle przystosowane jest do osób z niepełnosprawnością. W każdym budynku znajdują się garaż podziemny z miejscami parkingowymi a także komórki dla lokatorów. Wzdłuż drogi wewnętrznej zaprojektowane zostały naziemne miejsca parkingowe. W centralnej części osiedla rozplanowano także strefę rekreacji dla dzieci.

W każdym z budynków umieszczonych jest po sześćdziesiąt pięć funkcjonalnych jedno -, dwu -, trzy -, oraz czteropokojowych mieszkań. Mieszkania trzypokojowe mają już od czterdziestu dziewięciu m2, a mieszkania czteropokojowe od pięćdziesięciu ośmiu m2. Ponadto, kiedy ktoś będzie zainteresowany dużym lokum, to może skorzystać z korzystnej możliwości połączenia mieszkań. Dla lokali mieszkalnych znajdujących się na parterze przewidziano prywatne ogródki, z kolei pozostałe mieszkania mają ładnie prezentujące się balkony. W konfiguratorze umieszczonym na stronie www można sprawdzić, jakie mieszkania zostały wolne oraz wskazać, jakich mieszkań się poszukuje.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Lublin Development – deweloper z trzydziestoletnim dorobkiem”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *