Ustalenia wypożyczenia osprzętu budowlanego

Kategoria:

Opis

Ustalenia wynajmowania sprzętu budowlanego w działającej na terenie Małopolski wypożyczalni Pablo są czytelnie przedłożone wszystkim klientom. Z tego względu są przekonani oni do współpracy. Wynajem taki jak przykładowo wynajem maszyn budowlanych rozliczany jest w wyliczeniu na stawki całodzienne, tygodniowe a także 30 dniowe. Kwota poszczególnych stawek ustalona jest w cenniku i zaktualizowana każdego dnia. Można je sprawdzać na stronie online. Wszystkie transakcje rozliczone są każdorazowo gotówkowo albo w przypadku regularnej współpracy z określoną firmą na koniec miesiąca obliczona jest kwota za wypożyczenie oraz wystawiona faktura z odroczonym terminem płatności.

Dokumenty potrzebne do zawierania umowy to: dowód osobisty oraz drugi dokument potwierdzający zgodność danych osobistych. Trzeba też wpłacać kaucję. Pozostałe kwestie w zawarciu umowy wyszczególnione są na witrynie internetowej dla: osób fizycznych, osób fizycznych posiadających własną firmę a także dla spółek prawa handlowego. Wystarczy wyszukać osprzęt, z jakiego chce się skorzystać oraz zarezerwować go na stronie internetowej lub telefonicznie w filii wypożyczalni Pablo. Klienci mogą odebrać sprzęt samodzielnie lub zamówić dowiezienie w konkretne miejsca.

Poza dużymi maszynami wynajmować można sprzęt i elektronarzędzia do jakich wliczają się: aeratory i wertykulatory, bruzdownice, frezarki do betonu, kamery inspekcyjne, listwy wibracyjne, miniładowarki, nagrzewnice powietrza, ogrodzenia tymczasowe, pilarki tarczowe, przecinarki do asfaltu i betonu, przyczepy, sprężarki powietrza, szlifierki do gładzi gipsowych, walce wibracyjne, wozidła, zamiatarki ręczne, agregaty prądotwórcze, cyklinarki, gilotyny do kostki, koparki gąsienicowe, maszty oświetleniowe, czy myjki wysokociśnieniowe. Szczegółowy opis wszystkich maszyn sprawia, że klient szybko zorientowany jest, co wybrać. Dobrze będzie też zapytać o szczegóły zamówienia osoby zatrudnione w wypożyczalni Pablo.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Ustalenia wypożyczenia osprzętu budowlanego”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *