Wybieramy najlepszą taśmę LED do kuchni

Kategoria:

Opis

Taśmy LED-owe to popularny sposób na stworzenie pobocznego oświetlenia kuchni. Najczęściej montujemy taśmę nad blatem, co ułatwia przygotowywanie posiłków, ale również daje dodatkowy walor estetyczny wnętrzu. Jaka taśma LED do kuchni zapewni nam najlepsze rezultaty?

Jeśli chodzi o moc, warto postawić na taśmę 8,4W. To optymalna wartość, która zagwarantuje wyraziste, a zarazem stonowane światło, które nie będzie męczyć naszego wzroku. Taśmy o większej mocy zamontowane nad blatem mogłyby przeszkadzać naszym oczom w trakcie wykonywania posiłku. Z kolei słabsze taśmy nie zapewniłyby odpowiedniego poziomu światła.

Ważnym kryterium jest również barwa światła. Najbardziej uniwersalne okażą się światła 4000K. Jeśli posiadamy kuchnię w stylu industrialnym, a dominują w niej odcienie szarości oraz biel, świetnie sprawdzą się taśmy o temperaturze światła 6000K. Jest to bardzo intensywne, białe światło, które może dodatkowo wizualnie powiększyć wnętrze kuchni. Świetnie współgra z połyskującymi gresami.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Wybieramy najlepszą taśmę LED do kuchni”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *