Akademia nauki języka angielskiego w Zielonej Górze

Kategoria:

Opis

Akademia nauki języka angielskiego w Zielonej Górze English Navigator cieszy się dużą popularnością. Tutaj języka angielskiego można się uczyć, abstrahując od stopnia znajomości. Proponowane są kursy: angielski dla najmłodszych, angielski dla młodzieży, angielski dla dorosłych i angielski dla firm. Grupy są niewielkie, co ułatwia nauczanie. Podczas lekcji wykorzystywane są ciekawe materiały edukacyjne. W szkole duży nacisk kładzie się na komunikatywne operowanie językiem.

O tym, że warto się tutaj zapisać świadczy to, że osoby, które do tej pory przekonane były na angielski Zielona Góra doceniają naukę w tej szkole i stwierdzają, że sporo z tych lekcji wyniosły. Z każdego z kursów skorzysta stricte ta grupa, jaka się zapisała. Każdy, kto chciałby się bez skrępowania komunikować w języku angielskim ma tę sposobność. Dla przykładu, w grupie dorosłych pojawiają się osoby, które mają zaplanowany awans w zawodzie, chcą podjąć pracę poza granicami kraju lub zwyczajnie dobrze posługiwać się językiem obcym podczas urlopu. Niezależnie od tego, jaki dana osoba ma cel, uzyska go, gdyż pracujący tu lektorzy mają duże doświadczenie.

Każda osoba dorosła planująca podszkolić konwersacje po angielsku zobowiązana jest w takim razie zapisać się do English Navigator. Na zajęcia dla młodzieży zapisują się zwłaszcza te osoby, które czeka matura z języka angielskiego albo egzamin ósmoklasisty. Lektorzy motywują młodzież do uczenia się oraz prędko można oczekiwać postępów. Ciekawe są również kursy języka angielskiego dla najmłodszych. Lekcje prowadzone są w taki sposób, że maluchy będą ochoczo uczęszczały na zajęcia. Interesującą propozycją w ofercie jest język angielski dla firm. W tym przypadku zajęcia poprowadzone są w odwołaniu do osobistych uzgodnień, w zależności od faktu, czego oczekują osoby które założyły firmę i jakie mają oczekiwania językowe wobec pracowników. Cała oferta marki opublikowana jest na witrynie internetowej i dobrze będzie się z nią zaznajomić.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Akademia nauki języka angielskiego w Zielonej Górze”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.