Akumulatory żelowe HAZE: możliwość użycia w licznych dziedzinach przemysłu

Kategoria:

Opis

Akumulatory żelowe HAZE dają opcję wykorzystania w licznych gałęziach przemysłu. Robiąc taki zakup opłaca się zwracać uwagę na takie wyznaczniki jak: napięcie, pojemność, typ, waga i żywotność. Przy wszystkich produktach w sklepie marki COMSYSTEM wskazane są także rozmiary: długość, szerokość, wysokość i konektor. Na tej podstawie można już zadecydować, czy konkretny model spełni nasze oczekiwania. Ze względu na opracowanie na podstawie innowacyjnych technologii można liczyć na to, że każdy Akumulator litowo-jonowy będzie funkcjonował doskonale.

Wytwórca znacznie bardziej stawia też na ekologię, dlatego przy wytwarzaniu nowych modeli stosuje maksymalnie materiały z wykorzystanych akumulatorów. Systemy fotowoltaiczne, systemy zasilania na łodziach, telekomunikacja, maszyny do mycia i czyszczenia podłóg, wózki golfowe, windy i dźwigi z napędem elektrycznym, skutery i zasilanie UPS to tylko przykładowe z dziedzin, w jakich można stosować taki rodzaj akumulatorów. Ze względu na to, że wyroby takie nadają się do pracy w obszernym zakresie temperaturowym, nie trzeba się obawiać, że w trakcie eksploatacji mogłyby popsuć się ich parametry użytkowe.

Wydłużona żywotność pozwoli na ich użycie nawet do 1100 cykli przy głębokości rozładowania do 50%. Niemałą zaletą jest to, że akumulatory żelowe HAZE są szczególnie odporne na drgania. Można je również zastosować jako rozruchowe. Z uwagi na sporą szczelność, konkretne modele mają możliwość działać w różnych pozycjach. Są to maszyny bezpieczne dla użytkowników, ponieważ nie ma ryzyka poparzenia kwasem siarkowym. Tryb pracy cyklicznej to tryb, w jakim wyroby HAZE sprawdzają się doskonale. Na akumalotory żelowe przyznawana jest 12 miesięczna lub dwudziesto cztero miesięczna gwarancja. Ich wytwarzanie przebiega w zgodzie z normą ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004.

Mają one znak dyrektyw Unii Europejskiej oraz spełniają wymagania jakościowe norm: 896 – 2, DIN 43534 oraz BS 6290p.4, EUROBAT i UL 1989. Ze względu na standardowe rozmiary, idealnie dopasują się w poprzednie miejsce. Zamawiający mają możliwość składać też zamówienia indywidualne.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Akumulatory żelowe HAZE: możliwość użycia w licznych dziedzinach przemysłu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.