Profesjonalne szkolenia z języka angielskiego w trybie zdalnej

Kategoria:

Opis

Specjalistyczne kursy z języka angielskiego w formie zdalnej przygotowuje warszawska szkoła lingwistyczna Smart Learning. Z lektorem na żywo, nie wychodząc z mieszkania da się ulepszyć posiadane umiejętności. Co ciekawe, wszystko odbywa się w niestresującej otoczce. Można będzie przełamać własne bariery, wybierając do tego innowacyjne narzędzia. Do tego, aby uczestniczyć w kurs angielskiego online konieczne są wyłącznie: łącze internetowe, komputer, słuchawki a także przeglądarka Chrome. Kursy angielskiego prowadzone są na innowacyjnej platformie Tutorsmart. Wystarczy się na niej zarejestrować, by uzyskać dostęp do szkolenia online z lektorem na żywo. Każdy, kto zainteresowany jest propozycją może brać udział w lekcji próbnej, w cenie 1 złotego.

Kursy przeznaczone są jednocześnie dla osób starszych, jak i dla najmłodszych. Czas przeprowadzenia konkretnej lekcji ustalany jest indywidualnie. Częstość lekcji jest dowolna. To gwarantuje całkowity komfort ucznia i w jeszcze większym stopniu zachęca do nauki. Doświadczeni nauczyciele opracowują ciekawe angielski online dla najmłodszych, w wieku od 11 do 18 lat. Kiedy natomiast ktokolwiek chce zniszczyć barierę w komunikowaniu się to może zdecydować się na zajęcia w mini grupkach. Angielski w formie wirtualnej jest perfekcyjnym pomysłem na rozwój znajomości językowych, bez obniżania trybu nauczania. Może odbyć się z dowolnego punktu. Wystarczy jedynie dostęp do Internetu.

Dla dużej liczby osób jest to również nad wyraz komfortowe. Następną zaletą jest oszczędność czasu, ponieważ uczeń pobierając lekcje z domu nie straci czasu na dojeżdżanie do akademii lingwistycznej. Osoby biorące udział w kursie uzyskują dostęp do: wszystkich materiałów szkoleniowych, nagrań lektorskich audio oraz wideo, a także do fiszek elektronicznych, przeznaczonych do uczenia się słownictwa z konkretnego zakresu. Na stronie www marki można zaznajomić się ze szczegółowym spisem wszystkich usług. Jeżeli ktoś chce się zapisywać na zajęcia w Smart Learning, to wystarczy że skontaktuje się telefonicznie z pracownikami firmy albo uzupełni internetowy formularz zgłoszeniowy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Profesjonalne szkolenia z języka angielskiego w trybie zdalnej”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *