Wielokierunkowe usługi pielęgnujące dla psów

Kategoria:

Opis

Wielokierunkowe usługi pielęgnujące dla psów wszystkich wielkości i ras w mieście Gdańsk ma do zaoferowania Doggie House. U wykwalifikowanego psiego fryzjera można spodziewać się nie tylko tego, że pies zostanie wystrzyżony, ale także że będzie wykąpany. Wszystko będzie odbywało się przy użyciu wysokiej jakości kosmetyków oraz w higienicznych okolicznościach. Zestaw FULL WYPAS, jaki oferuje psi fryzjer Gdańsk odnosi się do wszystkich psów, które domagają się strzyżenia. Ponadto, dostępny jest także zestaw MOKRY PIES dla psów, jakie nie wymagają użycia nożyczek. Dla psów szorstkowłosych odpowiedni jest zestaw TRYM, który obejmuje usuwanie martwej sierści psa.

Zestaw ten składa się z: kąpieli oczyszczającej, kąpieli pielęgnacyjnej, suszenia, czesania sierści, czyszczenia uszu, przycinania pazurów oraz z ostrzyżenia bądź z trymowania czworonoga na życzenie klienta. Do każdej z podanych czynności używany jest sprzęt wysokiej jakości marek. Zleceniodawcy doceniają także to, że wykorzystywane są specjalistyczne kosmetyki groomerskich firm. Na stronie online można zapoznać się z cennikiem oraz ze szczegółowym profilem wskazanych świadczeń. Dodatkowe usługi w doggiehouse.pl – psi fryzjer gdańsk to: wizyta adaptacyjna PUPPY, rozczesywanie skołtunionej sierści, kąpiel oczyszczająca, usuwanie kamienia na zębach techniką ultradźwiękową oraz czesanie koteczka.

Zalety Doggie House to: odbywająca się w spokojnych warunkach pielęgnacja, sprzęt oraz kosmetyki najlepszych marek, spokój podczas 2 godzinnej wizytacji, sterylne warunki panujące w salonie, doskonałe rezultaty po przeprowadzonych zabiegach pielęgnacyjnych. Pies, jaki opuści gabinet będzie wyglądać oszałamiająco. Indywidualne podejście przystosowane jest do osobowości psa, bądź także jego lęków. Ogromna kwalifikacja właścicielki salonu na temat fryzjerstwa psów oraz to, że ciągle rozszerza ona swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach oraz pokazach sprawia, że Doggie House w rzeczywistości jest warte uwagi.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wielokierunkowe usługi pielęgnujące dla psów”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *