Najwyższej jakości kable HDMI 2.0 FiberPro

Kategoria:

Opis

Imponującej jakości światłowodowe kable FiberPro gwarantują najlepsze efekty, niezależnie od tego, jaka jest długość przewodu. Optyczny kabel hdmi 2.0 oraz kabel hdmi 4k wypełniają wszystkie wymogi, jakie są konieczne przez specyfikację HDMI 2.0b. Dlatego spełniają one pełną oraz bezstratną przepustowość 18 Gbps, jak i transfer sygnału UHD 4K 4:4:4 60 Hz. Przewody HDMI FiberPro przesyłają w idealnym stanie sygnał audio oraz wideo bez obniżenia jakości, abstrahując od tego jaka jest długość. To duży walor tego typu kabli. FiberPro wysyła wszystkie sygnały w obrębie standardu UHD i specyfikacji HDMI na duże odległości. Jeszcze przed przekazaniem do użytku przewody tego typu są 2 razy przetestowane, już na poziomie produkcji.

Testy mają miejsce pod kątem adekwatnego przesyłania sygnału 18 gigabit na sekundę, a kabel testowany jest najbardziej wymagającym sygnałem. W rezultacie, zarówno klienci, jak i instalatorzy mają gwarancję, że przewody zdały rygorystyczną kontrolę jakości. Opłaca się decydować się na zakup kabla FiberPro, jeśli komuś będzie zależało na szybkości i sprawności konkretnej transmisji. Wzrastają w końcu wymagania a propos wysyłania sygnału o ogromnej ilości danych. Standardowe kable HDMI mają problemy z przesyłaniem sygnału 18 Gbps już z odległości 5 metrów. To właśnie FiberPro jako jeden z nielicznych przewodów wysyła kompletny sygnał w ramach specyfikacji HDMI 2.0b na odległość do 50 metrów.

latego, kupując taki kabel, abstrahując od zaproponowanej długości można mieć gwarancję, że przewód przesyła w perfekcyjnym i perfekcyjnym stanie nawet najbardziej wymagający materiał 4K do telewizora a także do projektora. Klasyczne przewody z miedzi do przesyłania sygnału o wysokiej przepływności potrzebują żył o ogromnym przekroju. Sprawia to, że przewód HDMI jest ciężki i mało sprężysty. W efekcie, powstają trudności przy układaniu okablowania w zabudowach, ścianach, albo peszlach. FiberPro jest z kolei giętki, a także świetnie ułoży się, nawet w skomplikowanych warunkach. Ogromna drożność przewodu pozwala robić użytek z niego przez długi czas.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Najwyższej jakości kable HDMI 2.0 FiberPro”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *