Luksusowa odzież z wełny baby alpaka: propozycja sprzedażowa punktu sprzedaży Just Alpaka

Kategoria:

Opis

Luksusowa odzież z wełny baby alpaka to przedmiot oferty punktu sprzedaży Just Alpaka. Cenne furto alpak jest wyjątkowo ciepłe i pięknie wygląda. Dla rodzin z Peru zajmujących się ich hodowaniem dystrybucja futra jest głównym źródłem dochodu. Produkty, jakie można znaleźć w sklepie just alpaka zrobione są ręcznie i nad wyraz skrupulatnie przez pochodzących z Peru rzemieślników. Przywiązują oni niemałą wagę do wartości użytkowej produktów.

Z uwagi na to, że sprzedawcy utrzymują stały kontakt z dostawcami, wybierane są wyłącznie idealne wyroby do asortymentu. Jednocześnie, właściciele pomagają lokalnej społeczności w Peru, udzielając wsparcia tamtejszej gospodarce, dając zatrudnienie hodowcom, a także godziwe wynagrodzenie za zrealizowaną pracę. W punkcie sprzedaży można zakupić wyłącznie naturalne, najwyższej jakości wyroby z peruwiańskiej alpaki oraz z baby alpaka. Są to między innymi: swetry, jesionki, kurtki, pościele, skarpety i sporo innych produktów.

Niebanalność wyrobów wykonanych z włókna alpaki jest dostrzegana w kraju. Grubość włókna waha się od osiemnastu do ponad 35 mikronów, co umożliwia produkcję wyjątkowo cienkich i lekkich wyrobów, aż po grube koce mające imponujące właściwości termiczne. Odzież z alpaki jest bezkonkurencyjna w porównaniu z odzieżą wykonaną z pozostałych włókien tekstylnych. Trwałość i gęstość włosia alpaki sprawiają, że odzież ta jest uodporniona na zużycie. Elementy garderoby z alpaki bezproblemowo wchłaniają wilgoć z otoczenia. Co ciekawe, cechy futra alpak powodują, że z konkretnych wyrobów będzie się korzystało idealnie w zimnym, a z niektórych w cieplejszym klimacie. Delikatne w dotyku stroje, jak i narzuty i koce sprawią, że każdego dnia można będzie odczuwać maksymalny komfort.

Futro alpaki występuje w więcej niż dwudziestu naturalnych kolorach. Dlatego w sklepie można wybierać pośród strojów: białych, jasnopłowych, jasnobrązowych, brązowych, szarych, brązowo – czarnych, jak i z licznymi pozostałymi odcieniami. Konsumenci wyszukają w takim razie coś dopasowanego do swojego stylu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Luksusowa odzież z wełny baby alpaka: propozycja sprzedażowa punktu sprzedaży Just Alpaka”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.