Funkcjonalne i stabilne szafy na kartoteki

Kategoria:

Opis

Praktyczne i stabilne szafy kartotekowe produkuje Vimet. Są one wykonane z blach stalowych oraz posiadają specjalnie zaprojektowane szuflady na prowadnicach kulkowych z ochroną przed wypadnięciem. Szuflady szaf na kartoteki uposażone są w tryb ochraniający wysunięcie więcej niż jednej szuflady, co nie doprowadzi do wywrócenia się tej szafy. Zamek centralny zabezpiecza natomiast szafę przed kontaktem osób nieupoważnionych.

W sklepie Vimet można wybrać szafy osobiście, sugerując się takimi parametrami jak: cena, głębokość, szerokość, wysokość, ilość szuflad, format trzymanych dokumentów oraz zastosowanie blokady wysuwania się. Wszystkie produkty są również dokładnie opisane, a podczas gdy ktoś ma pytania odnośnie konkretnych modeli z kategorii szafy kartotekowe metalowe to może zapytać ekspertów z Vimet. Szafy na kartoteki metalowe sprawdzają się w licznych dziedzinach. Będą niezbędne w pomieszczeniach biurowych, archiwach, czy innych obiektach, gdzie liczy się przetrzymywanie dokumentów firmowych jak i dokumentów pracowniczych. Ich budowa spowoduje, że bez wątpienia nie będą miały do nich wglądu osoby trzecie.

Na wsparcie pracowników z Vimet można oczekiwać od chwili dopasowania materiału aż po zaaranżowanie wnętrza. O tym, jak finalnie będzie wyglądała szafa kartotekowa można decydować osobiście, bo Vimet zapewnia przygotowanie nieodpłatnej koncepcji projektu. Zleceniodawcy cenią: sprawną oraz wykonaną o czasie realizację zamówienia, rzetelny montaż, wsparcie w trakcie trwania gwarancji oraz możliwość skorzystania z serwisu pogwarancyjnego na dogodnych warunkach.

W projektach określonych szaf ważne jest bezpieczne oraz praktyczne przechowywanie zgromadzonych materiałów oraz produktów. Jeżeli komuś będzie zależało na tym, aby w jego zakładzie znajdowały się solidne szafy, to powinien się decydować na złożenie zamówienia właśnie w tym sklepie. Funkcjonalne oraz trwałe szafy kartotekowe sprawdzą się przez długi czas, co oddziałuje także na oszczędności w firmie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Funkcjonalne i stabilne szafy na kartoteki”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *