Renomowany producent wentylatorów o zastosowaniu przemysłowym

Kategoria:

Opis

NETECS to renomowany producent wentylatorów o zastosowaniu przemysłowym. Wieloletnie doświadczenie pozwala ekspertom odpowiadającym za wykonywanie projektów wdrożyć nowatorskie techniki, równocześnie bazując na przetestowanych już rozwiązaniach. Takie wentylatory promieniowe znajdują zastosowanie w instalacjach odpylania w branży drzewnej. Ma to szczególne znaczenie tam, gdzie jest ryzyko powstania wybuchów.

W pozostałych zakładach, a więc zajmujących się odpadami komunalnymi ten typ wentylatorów też sprawdza się nad wyraz dobrze. Netecs rekomenduje się do obiektów, w jakich przeżywa progres optymalna gospodarka zarządzania odpadami. Szczególnie popularny jest wentylator CLASSIC – EN, czyli wentylator transportowy stojący z wirnikiem otwartym. Służy on do przetłaczania mieszaniny powietrza oraz frakcji stałej.

Główną zaletą, wynikającą z wykorzystania takiego urządzenia jest przetransportowanie licznych materiałów: pyłu, wiór, zrębków, cementu, ziaren, drobnych tworzyw sztucznych, jak i krótkich strużyn. Zagęszczenie frakcji stałej to wtedy do 300 g/m3. Urządzenie funkcjonuje bardzo dokładnie, ze względu na zastosowanie napędu bezpośredniego. Konstrukcja wentylatorów jest solidna, czyli jest też odporna na wybuch. Warto sprawdzać całą ofertę firmy i na takiej bazie dopasować typ wentylatora, jaki spełni wszystkie oczekiwania użytkowników i wpłynie na sprawną pracę w fabryce.

Jeśli klient zastanawia się, jakie wyjście będzie najlepsze dla jego firmy, to może nawiązać kontakt z działem obsługi. Wówczas bez wątpienia zostanie mu udzielana rzeczowa porada a propos tego, na jaki wentylator przemysłowy powinien się zdecydować.

Marka wprowadziła autorską aplikację NVS, za pomocą jakiej można odnaleźć bardzo dobry wentylator. Wystarczy wskazać, jaki czynnik będzie przetłoczony. Lista wyrobów jest bez przerwy rozszerzana, czyli można wytypować idealne urządzenie do wybranej instalacji. Nowoczesne ukierunkowanie do prowadzenia firmy powoduje, że NETECS ma sporo klientów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Renomowany producent wentylatorów o zastosowaniu przemysłowym”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *