Działalność pomysłodawcy portalu Wolni Od Lęku w mediach społecznościowych

Kategoria:

Opis

Działalność pomysłodawcy portalu Wolni Od Lęku w mediach społecznościowych pokazują, że Marek Daniel de facto ma na celu to, aby dużo osób poradziło sobie z nerwicą lękową. Nie ma zamiaru ich tylko informować, udostępniając na stronie online artykuły wszechstronnie omawiające temat zaburzenia. Daje motywację do określonych działań, dzięki jakim nerwica lękowa może zostać zwalczona. Z tego powodu też twórca stworzył publikację o oryginalnej formie gry „Wolni Od Lęku”. Prowadzi również kanał na YouTube, gdzie dzieli się swoim doświadczeniem. Dodatkowo, można sprawdzać jego Konto w mediach społecznościowych.

Marek Daniel jest w stanie przekonać wszystkich obserwatorów, że opracował automatyczny system jaki prowadzi użytkownika po kolei do wyjścia z zaburzenia lękowego. O jego misji poświadcza również to, że przygotował grupę na Facebooku. Skupia ona osoby, które pozbyły się nerwicy lub są w trakcie świadomych zachowań, jakie mają za zadanie wyjście z nerwicy. Wśród członków grupy można wymienić się spostrzeżeniami, wskazówkami oraz zmotywować nawzajem w codziennych działaniach.

Jeżeli ktokolwiek chciałby pogłębić temat albo sam na sam skonsultować się z Markiem Danielem, to również ma ku temu okazję. Na stronie opłaca się czytać artykuły odnoszące się do przyczyn pojawienia się nerwicy lękowej. To pozwala dowiadywać się, w jaki sposób dbać o własną osobowość. Jeżeli już czytelnicy zapoznają się z informacjami z kategorii Nerwica (wynik), to następna kategoria omawiająca zagadnienie takie jak nerwica lękowa będzie dla nich doskonałym uzupełnieniem. Artykuły o tytułach jakimi są: Czym jest kontrola, a czym wpływ, Wbrew sobie, a może pomimo, Myśli – czym jest myśl oraz jak powstaje, Myśli samobójcze – przyczyny i pomoc, Cytaty o emocjach – Twoje motto życiowe na dziś, Typy osobowości – wszystko to, co powinieneś wiedzieć plus test, Jak i kiedy medytować, Leki na nerwicę lękową – nie istnieją, Koronawirus COVID – 19 a problemy psychiczne szczególnie poszerzają światopogląd.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Działalność pomysłodawcy portalu Wolni Od Lęku w mediach społecznościowych”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.