Profesjonalny a także rekomendowany neurolog dziecięcy w mieście Poznań

Jadwiga Polcyn – Losy to wykwalifikowany i rekomendowany neurolog dziecięcy w stolicy Wielkopolski do jakiego przychodzi sporo rodziców z dziećmi. Najważniejszą dziedziną Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog Poznań jest terapia nadpobudliwości oraz epilepsji u najmłodszych. Specjalistka twierdzi, że kiedy tylko rodzice podejrzewają u swoich dzieci schorzenia z zakresu neurologii to mają obowiązek działać od razu.

Jedynie wczesne wykrycie i adekwatna reakcja umożliwiają w przyszłości prawidłowe rozwijanie się maluchów. Wczesna ocena to również okazja na całkowite wyzdrowienie. Jadwiga Polcyn – Losy specjalizując się w badaniu najmłodszych ma wieloletnie doświadczenie kliniczne. Na dodatek, wyróżnia ją empatia dzięki której jest w stanie przekonać do siebie małych chorych oraz nie wywołuje w nich strachu. Wystawienie diagnozy a także wyleczenie najmłodszych z dysfunkcjami układu nerwowego zawiera także: napady bólowe, bóle głowy, dysfunkcje zachowania, zaburzenia snu, dysfunkcje lingwistyczne, trudności w nauce, okołoporodowe problemy neurologiczne, zespół objawów powiązanych z mózgowym porażeniem dziecięcym, genetyczne wady układu nerwowego, oraz dysfunkcje czaszkowo – mózgowe. Wielokierunkowa opieka medyczna wynika z tego, iż Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog poznań ma specjalizację też w pediatrii oraz anestezjologii oraz intensywnej terapii.

Na co dzień Jadwiga Polcyn – Losy konsultuje się z psychologiem oraz fizjoterapeutą. Na pierwszą konsultację rodzice poproszeni są o wzięcie ze sobą: dokumentacji lekarskiej dziecka, książeczki zdrowia, karty informacyjnej z leczenia w szpitalu oraz wyników szybciej przeprowadzonych diagnoz. Z przychodnią neurologiczną można kontaktować się też za pośrednictwem mailowym. W każdym przypadku kuracja dobrana jest indywidualnie do niepełnoletniego chorego. Neurolog wykonuje swoją pracę razem z pacjentem, jak i z opiekunami przekonując o tym, że problemów układu nerwowego nie ma potrzeby się wstydzić.

Napisz pierwszą opinię o “Profesjonalny a także rekomendowany neurolog dziecięcy w mieście Poznań”