Wyspecjalizowany oddział leczniczy dla pacjentów uzależnionych od alkoholu

Kategoria:

Opis

Profesjonalny oddział terapeutyczny dla ludzi uzależnionych od alkoholu oraz innych substancji wpływających na pracę mózgu znajduje się w Wandzinie. Jest to Ośrodek Readaptacji Stowarzyszenia Solidarni „PLUS”. Na oddziale terapii uzależnienia alkoholu proponowana jest terapia krótkoterminowa, obejmująca 8 tygodni. Terapia ukierunkowana jest do osób dostrzegających u siebie symptomy uzależnienia bądź osoby współuzależnione. Terapia odbywa się w grupie nie większej aniżeli osiemnaście osób. Są to sprzyjające okoliczności do wykonania leczenia.

Ćwiczenia prowadzone są przez wykształconych terapeutów, jacy pacjenta traktują z należytą uwagą. Poufny i empatyczny klimat sprzyja pozyskać doskonałe wyniki. Pacjenci są w większym stopniu bezpośredni. Terapia indywidualna w wandzin.pl – ośrodek leczenia uzależnień nfz odbywa się raz w tygodniu. To doskonałe uzupełnienie leczenia grupowego. Ponadto, wykonywana jest terapia przez pracę. Pomoc psychologiczna na imponującym poziomie motywuje do odbycia leczenia we wskazanym zakładzie.

Wykonywana jest również opieka psychiatryczna, prawna oraz socjalna. Ośrodek w Wandzinie proponuje zajęcia warsztatowe dla rodzin osób przebywających w placówce. Warsztaty edukacyjne mają na celu poszerzać wiadomości na temat uwarunkowań choroby alkoholowej. Pobudzana jest siła do działania oraz wyraziste ukierunkowanie do bycia trzeźwym. To zwiększa szansę zaprzestania picia przez osobę uzależnioną. Najbliżsi natomiast nie obarczają się poczuciem winy. Na witrynie www zakładu umieszczone są konkretne informacje na temat tego, jakie są reguły przyjmowania, co można ze sobą wziąć do ośrodka oraz co jest stuprocentowo zakazane w czasie przebywania na terapii. Dla ludzi zainteresowanych wskazane są także dane kontaktowe. Zakład działa od 25 lat, oferując wsparcie dla chorych walczących z uzależnieniami. Spore doświadczenie pomaga pacjentom, jacy nie radzą sobie w życiu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wyspecjalizowany oddział leczniczy dla pacjentów uzależnionych od alkoholu”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *