Żel IBD

Kategoria:

Opis

Wszechstronna oferta hurtowni M. K. Cosmetics, dzięki jakiej można zaopatrzyć w całości własny salon kosmetyczny zawiera preparaty do pielęgnacji a także do paznokci od znanych producentów: Hand&Nail Harmony, IBD, NSI, ECLAIR, WONDERLASHES, MODBEAUTY, INDIGO, BIELENDA PROFESIONAL albo ACTIV. W głównej mierze, asortyment bazuje na trzech kategoriach: akcesoriach do paznokci, profesjonalnych preparatach oraz żelach IBD. Hurtownia działa w Szczecinie, lecz prowadzi też działalność w sieci, wobec czego zaopatrzyć mogą się tutaj klienci z całego kraju. Poza tym, że można kupować wysokiej jakości produkty takie jak: żel ibd to udostępnione są także bazowe sprzęty kosmetyczne: lampy, kombajny, akcesoria do robienia makijażu permanentnego, frezarki a także autoklawy do dezynfekcji.

Każdy, kto chce wyposażyć w markowe produkty salon kosmetyczny, powinien kierować się dokładnie tutaj. Z uwagi na to, że będzie stosować wyroby tak wysokiej jakości, błyskawicznie podniesie się rangę swojego salonu. Co więcej, kiedy ktoś chce pozostawać na bieżąco z tym, co ma miejsce w branży kosmetycznej, to powinien dokładniej zaznajomić się z funkcjonowaniem podanej firmy, bo jej pracownicy systematycznie przygotowują pokazy kosmetyczne i szkolenia ze stylizacji paznokci. Z uwagi na to, że firma jest lokalnym przedstawicielem producenta IBD, można u jej pracowników zakupić żele IBD oraz inne produkty z katalogu podanego producenta.

M.K. Cosmetics rozpoznawalna jest również ze sprzedawania licznych produktów specjalistycznych, a więc wybranych wysokiej jakości preparatów. Bezsprzecznie, sprawdzą się one w codziennej pracy stylistek paznokci, kosmetyczek, czy podologów. Firma pomoże też interesującym się klientkom w pozyskaniu dotacji na szkolenia lub na prowadzenie salonu. Tak szeroka oferta powoduje, że o wiele więcej kosmetyczek jest zainteresowanych współpracą, a hurtownia stała się znana w całym województwie zachodniopomorskim.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Żel IBD”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *