USG Doppler – jak przygotować się na takie badanie?

SKU: ZDRO0002Z Kategoria:

Opis

Doppler to rodzaj badania ultrasonograficznego wykorzystywanego w profilaktyce oraz leczeniu schorzeń układu krążenia. Specjalistyczna aparatura na podstawie częstotliwości fal dźwiękowych ocenia drożność żył oraz tętnic. Na podstawie uzyskanych informacji, lekarz jest w stanie wychwycić wszelkie zaburzenia wymagające podjęcia odpowiednich działań.

Badanie zajmuje kilkanaście minut i może być przeprowadzone od ręki. To za sprawą coraz nowocześniejszych metod współczesnej medycyny. W związku z tym, pacjent nie musi się w szczególny sposób przygotowywać do badania. Jest ono całkowicie bezbolesne oraz nieinwazyjne. Wyniki są dostępnie natychmiast po zakończeniu badania.

Badania dopplerowskie wykorzystuje się przy rozmaitych dolegliwościach: cukrzycy, otyłości, nadciśnieniu, zbyt wysokim cholesterolu, a także ryzyku zawału lub udaru mózgu. Nowoczesny Doppler Poznań jest dużym wsparciem w procesie leczenia urazów oraz żylaków kończyn dolnych. W związku z tym, coraz więcej klinik w Polsce korzysta z pomocy nowoczesnej aparatury.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „USG Doppler – jak przygotować się na takie badanie?”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.